PAMIĘTAJMY: JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI!::Zapraszamy do przeglądania zakładki "Galeria".::SZKOŁA POSIADA CERTYFIKAT "SZKOŁY NIEPODLEGOLEJ"

Organizacja pracy świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2019/2020 :

Świetlica w budynku Szkoły czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.00.

Uczniowie korzystający ze świetlicy sa podzieleni na dwie grupy młodsza i starsza (III-VIII)

Mają zapewnioną opiekę i pomoc nauczyciela dyżurującego. W ramach zajęć świetlicowych uczniowie korzystają z pomocy w odrabianiu lekcji, przygotowują się do zajęć na następny dzień.

Korzystają z różnych źródeł informacji - internet, słowniki, leksykony, atlasy. Uczestniczą w zajęciach plastyczno-technicznych. Najmłodsi uczniowie w ramach akcji propagującej czytelnictwo mają możliwość wysłuchania bajek czytanych przez nauczyciela. Przy sprzyjającej pogodzie korzystają ze spacerów i zabawach na świeżym powietrzu.

Swietlica w budynku świetlicy wiejskiej czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 8.30 i 13.15 - 14.00

WAŻNA ZMIANA :

Przedszkolaki z grupy 0A i 0B przebywają po swoich zajęciach w świetlicy wiejskiej do godz.14.00

Dzieci, które nie są zapisane do świetlicy szkolnej odjeżdzają autobusem MKP pod opieką Pani Alicji Różyckiej o godz. 13.55.

Po tym czasie dzieci,które są zapisane do świetlicy szkolnej  udają się pod opieką wychowawczyni Pani Doroty Kołcz-Jędrzejewskiej do budynku Szkoły.

Opiekunowie świetlicy :

1. Justyna PIGŁOWSKA