PAMIĘTAJMY: JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI!

Eliza Krupa

Funkcje: Nauczyciel, Wychowawca

Przedmioty: zajęcia świetlicowe, edukacja wczesnoszkolna

Absolwentka: Wyższej Szkoły Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie, Wydział Nauk o Wychowaniu w Warszawie, Instytut Pedagogiki w Szczecinie, specjalność: doradztwo społeczne oraz Wyższej Szkoły Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi, specjalność: pedagogika opiekuńczo- wychowawcza.
Absolwentka Koszalińskiej Wyższej Szkoł Nauk Humanistycznych, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne- kształcenie zintegrowane.Ukończyła studia podyplomowe na Collegium Balticum z zakresu biblotekarstwa o specjalności informacja naukowa i animacja czytelnictwa. W szkole podstawowej w Strachocinie pracuję od 2005 roku.
Nauczycielka wychowania przedszkolnego.Od roku szkolnego 2015/2016 wychowawczyni najmłodszej grupy przedszkolnej OB. Wychowawczyni w świetlicy dla najmłodszych.