PAMIĘTAJMY: JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI!

Aktualności

19 czerwca 2017 18:30 | Aktualności

Informacje odnośnie zakończenia roku szkolnego 2016/2017.

W czwartek, 22 czerwca, o godz. 12 odbędzie się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego oddziałów przedszkolnych. Uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017 dla klas I-VI odbędzie się w piątek, 23 czerwca, o godzinie 8.30. Obowiązuje strój apelowy! ...

czytaj więcej »

16 czerwca 2017 20:34 | Aktualności

Gminna Olimpiada Przedszkolaka w Sownie.

Reprezentacja przedszkolaków z grupy 0A i OB po raz kolejny uczestniczyła w Gminnej Olimpiadzie Przedszkolaka organizowaną przez Szkołę Podstawową w Sownie. Sportowa rywalizacja, wspólna zabawa poprzez ruch, dyplomy i medale to przepis na udaną zabawę. Było super.

czytaj więcej »

16 czerwca 2017 18:57 | Aktualności

VIII Międzyszkolny Konkurs Słuchania Muzyki Artystycznej w SP Suchaniu.

Dawid Kubiak i Remigiusz Głębocki z klasy VI reprezentowali naszą szkołę na VIII Międzyszkolnym Sluchania Muzyki Atrystycznej, który zorganizowała Szkoła Podstawowa w Suchaniu. Poziom konkursu był bardzo wysoki i w tym roku musieli zadowolić się miejscem III. My gratulujemy !.

czytaj więcej »

16 czerwca 2017 18:48 | Aktualności

Zwycięzcy w IV Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym w SP Suchaniu.

Sandra Lewandowska i Dawid Kubiak to zwycięzcy w IV Miedzyszkolnym Konkursie Mitologicznym, który zorganizowała Szkoła Podstawowa w Suchaniu. Uzyskali każdy z nich tytuł "Eksperta w mitologii greckiej", a drużynowo I miejsce. Gratulujemy!

czytaj więcej »

11 czerwca 2017 17:40 | Aktualności

Festyn Rodzinny.

W sobotę 10 czerwca już po raz kolejny odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Matki i Ojca. Wszystko przygotowane było tak, aby dobrze się bawić i miło spędzić wspólny czas. Udało się znakomicie!

czytaj więcej »

09 czerwca 2017 19:38 | Aktualności

Międzynarodowy Dzień bez Tytoniu.

W maju obchodziliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU, było to okazją do podjęcia w naszej szkole akcji edukacyjnej informującej o następstwach używania tytoniu i zachęcającej uczniów do wyboru zdrowego, wolnego od nałogu stylu życia. Dziękujemy za bardzo ciekawą i pouczajacą prelekcje...

czytaj więcej »

08 czerwca 2017 18:43 | Aktualności

Gminny Konkurs Matematyczny klas IV "Super matematyka". Bartek Maruszczak zajął II miejsce. Gratulujemy!

W Szkole Podstawowej w Sownie odbył się Gminny Konkurs Matematyczny klas IV "Super matematyka". My możemy się pochwalić II miejscem, które zają Bartek Maruszczak.Gratulujemy!

czytaj więcej »

07 czerwca 2017 17:09 | Aktualności

Najmłodsze Strachouczniaki z wizytą u strażaków.

Najmłodsze Strachouczniaki z grupy OAiB odwiedził Komendę Straży Pożarnej w Stargardzie. Zobaczyły na czym polega codzienna, pełna poświęceń i ryzyka praca dzielnych strażaków. Najbardziej podobał się garaż, gdzie oglądały samochody i sprzęt gaśniczy. Mogli poprzymierzać stroje,...

czytaj więcej »

orange
mmmmm
STR