PAMIĘTAJMY: JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI!

Aktualności

26 czerwca 2017 19:28 | Aktualności

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU! ŻYCZENIA NA WAKACJE.

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania. Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej...

czytaj więcej »

19 czerwca 2017 18:30 | Aktualności

Informacje odnośnie zakończenia roku szkolnego 2016/2017.

W czwartek, 22 czerwca, o godz. 12 odbędzie się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego oddziałów przedszkolnych. Uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017 dla klas I-VI odbędzie się w piątek, 23 czerwca, o godzinie 8.30. Obowiązuje strój apelowy! ...

czytaj więcej »

16 czerwca 2017 20:34 | Aktualności

Gminna Olimpiada Przedszkolaka w Sownie.

Reprezentacja przedszkolaków z grupy 0A i OB po raz kolejny uczestniczyła w Gminnej Olimpiadzie Przedszkolaka organizowaną przez Szkołę Podstawową w Sownie. Sportowa rywalizacja, wspólna zabawa poprzez ruch, dyplomy i medale to przepis na udaną zabawę. Było super.

czytaj więcej »

16 czerwca 2017 18:57 | Aktualności

VIII Międzyszkolny Konkurs Słuchania Muzyki Artystycznej w SP Suchaniu.

Dawid Kubiak i Remigiusz Głębocki z klasy VI reprezentowali naszą szkołę na VIII Międzyszkolnym Sluchania Muzyki Atrystycznej, który zorganizowała Szkoła Podstawowa w Suchaniu. Poziom konkursu był bardzo wysoki i w tym roku musieli zadowolić się miejscem III. My gratulujemy !.

czytaj więcej »

16 czerwca 2017 18:48 | Aktualności

Zwycięzcy w IV Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym w SP Suchaniu.

Sandra Lewandowska i Dawid Kubiak to zwycięzcy w IV Miedzyszkolnym Konkursie Mitologicznym, który zorganizowała Szkoła Podstawowa w Suchaniu. Uzyskali każdy z nich tytuł "Eksperta w mitologii greckiej", a drużynowo I miejsce. Gratulujemy!

czytaj więcej »

STR
orange
mmmmm