PAMIĘTAJMY: JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI!::W MARCU TRWAJĄ ZAPISY DO GRUP PRZEDSZKOLNYCH I PIERWSZEJ KLASY NA ROK SZKOLNY 2017/2018. ZAPRASZAMY RODZICÓW !::28 marca ( wtorek ) godz.16 - spotkanie z Rodzicami. Zapraszamy!

Aktualności

24 marca 2017 20:09 | Aktualności

Apel do Rodziców!

Drodzy Rodzice Dyrekcja Szkoły i Nauczyciel apelują o zachowanie szczególnej czujności przy korzystaniu z internetu przez dzieci. Zachęcamy rodziców do szczególnego obserwowania zachowań dzieci, jest to bardzo ważne w obecnym czasie, gdy pojawiła się w internecie śmiertelnie...

czytaj więcej »

21 marca 2017 20:03 | Aktualności

Witaj wiosno!

Wiosna to czas kiedy wszystko budzi się do życia, kwitną drzewa, rozkwitają kwiaty, ptaki przylatują z ciepłych krajów. Świat z dnia na dzień robi się bardziej kolorowy. Tak powitaliśmy pierwszy dzień wiosny!

czytaj więcej »

12 marca 2017 20:37 | Aktualności

Świętujemy Dzień Kobiet!

Z okazji Dnia Kobiet 8 marca odbyły się wybory „Super dziewczyny”, które zorganizował i w sposób doskonały i zabawny przeprowadził Samorząd Uczniowski pod czujną opieką Pani Dominiki Kalskiej. Zabawa była na „medal”. Dziękujemy!

czytaj więcej »

12 marca 2017 20:34 | Aktualności

Szkolny Konkurs Ortograficzny - rozstrzygnięty!

10 lutego w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny. Bratek – przyjaciel koła ortograficznego na które uczęszczają dzieci klas właśnie klas II i III – dzielnie towarzyszył dzieciakom przez czas trwania konkursu. W klasie II do konkursu przystąpili: Czapelska Alicja Kasprowicz...

czytaj więcej »

12 marca 2017 20:08 | Aktualności

Szkolne rekolekcje wielkopostne.

Zdjęcia te pozwolą powrócić do dni naszych szkolnych rekolekcji wielkopostnych, które prowadziły siostry ze Zgromadzenia Sióstr Uczennic Krzyża ze Szczecina.

czytaj więcej »

12 marca 2017 19:57 | Aktualności

Ferie 2017...wspominamy!

Tegoroczne ferie zimowe były zaplanowane tak, aby nie były nudne i niezależne od pogody. Z propozycji przygotowanych przez naszą szkołę każdy mógł wybrać coś interesującego dla siebie.

czytaj więcej »

12 marca 2017 19:42 | Aktualności

Szkolna zabawa karnawałowa.

W karnawale dzieci bawią się wspaniale.....tyle można napisać o zabawie karnawałowej, która odbyła się w pierwszy dzień ferii zimowych . Atmosferę zabawy oddają zamieszczone zdjęcia!

czytaj więcej »

12 marca 2017 19:38 | Aktualności

XVII Gminny Trniej Piłki Halowej organizowany przez SP Małkocin.

Nasi reprezentanci wzięli udział w organizowanym przez szkołe w Małkocinie w XVII Turnieju Piłki Nożnej Halowej. Choć nie zabrakło woli walki, niestety laur zwycięstwa nie był dla nas.

czytaj więcej »

12 marca 2017 19:26 | Aktualności

Święto Babci i Dziadka.

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości , która stała się tradycją Szkoły. W tym roku ta miła uroczystość miała miejsce 20 stycznia w świetlicy wiejskiej. Zaproszeni goście podziwiali występy swoich kochanych wnuków. Spotkanie było pełne uśmiechu, wzruszeń i radości....

czytaj więcej »

22 lutego 2017 10:46 | Aktualności

MISTRZ ORTOGRAFII Z BRATKIEM.

W piątek 10 lutego odbył się konkurs ortograficzny dla klas II III. Bratek ,przyjaciel koła ortograficznego dzielnie towarzyszył dzieciakom przez czas trwania konkursu. Na początku poradził jak radzić sobie ze stresem i poprowadził ćwiczenia rozluźniające. Następnie w formie naklejki wskoczył...

czytaj więcej »