PAMIĘTAJMY: JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI!::Zapraszamy do przeglądania zakładki "Galeria".::23 maja 2018 (środa) w godz.14-15 - echo zebrania z Rodzicami. Zapraszamy

19 grudnia 2017 16:46 | Aktualności

Projekt Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” pn. „Wychowanie przez czytanie – z książką w świat wartości”.

Celem programu jest promocja czytelnictwa i wartościowej literatury oraz wspieranie rozwoju moralnego młodzieży, a pomocą w tym są bezpłatne pakiety złożone z : książki  „Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach „ – do przeczytania z uczniami i pomoce dla nauczycieli. Pod opieką nauczycieli uczniowie będą omawiać istotę i skutki stosowania bądź zaniechania poszczególnych wartości moralnych, stworzą też krótkie filmiki prezentujące wybrane przez siebie wartości.

Uczniowie kl.VI pod kierunkiem polonistki Eweliny Zdunek przystąpili do realizacji tego projektu

Zdjęcia: